narodny zraz cykloturistov m

31.8. - 2.9.2018, Hronec

Slovenský cykloklub spoločne s SCK Ďumbier plánuje oživenie akcie a stretnutia cykloturistov – Národného zrazu. Akcia sa uskutoční v lokalite Hotelu Drotár v katastri obce Hronec, neďaleko Brezna či Osrblia, na úpätí Nízkych Tatier a Veporských vrchov.

Pre účastníkov zrazu budú k dispozícii bungalovy v areáli, s možnosťou polpenzie, plnej penzie, ale aj vlastného stravovania. Cena ubytovania je so strediskom dohodnutá vo výške 12e/os/noc (+strava). Možné je však aj ubytovanie mimo dohodnuté stredisko.

Pre účastníkov bude počas 3 dní pripravených niekoľko spoločných cyklookruhov so zaujímavými kultúrnymi a prírodnými zaujímavosťami, ale aj príjemné posedenie pri hudbe v podvečerných hodinách a darčekový balíček.

Účastnícky poplatok bude vo výške 10/15 €

Nahlasovanie účasti je možné do 1.júla 2018 (vrátane) na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Viac informácii bude zverejnených na jar, kde priblížime už aj plánované cyklookruhy či už MTB alebo cestné s priloženými mapami. Podrobnejší program zrazu a ďalšie informácie.