SCK na Bikefeste

Slovenský cykloklub bol tento rok hlavným partnerom veľkej cyklistickej akcie - Bikefestu v Kálnici, ktorý sa uskutočnil posledný májový víkend už tradične v Bikecentre za obcou Kálnica. Ďalší ročník bikefestu prinesiol až 11 súťažných disciplín, na ktorých sa zúčastnilo viac ako 1200 súťažiacich. Rozdalo sa množstvo cien a odmenilo množstvo malých i dospelých. Tento ročník ponúkol na testovanie viac ako 400 bikov od množstva vystavujúcich. Testovanie sa už tradične teší veľkej popularite a tak mohli cyklisti otestovať bicykle rôznych kategóríi. K dispozícii bola vylepšená gastro zóna či novinka vonkajšie kino. Slovenský cykloklub mimo iného organizačne zabezpečoval celý MTB maratón, ktorý sa uskutočnil v nedeľu 28.5. so štartom o 10:00. Na maratóne sa zúčastnilo 487 pretekárov, ktorý súťažili na troch okruhoch. Dlhý okruh s dĺžkou 49 km, stredný okruh s dĺžkou cez 20 km a pre tých najmenších bol pripravený 3 km detský okruh. Tento ročník Bikefestu dopadol opäť veľmi úspešne a my už sa tešíme na ďalší, opäť o rok v Kálnici.

Partneri

garmin

slovensky cykloklub

klaster

american cars

mt biker

biker

Tento projekt bol podporený z rozpočtovej kapitoly Ministerstva dopravy výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

logo program cezhranicnej spolupracelogo eulogo biele karpatylogo trenciansky kraj


Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.