Milí naši, v uplynulom roku 2017 sa nám podarilo spustenie nového krajského cykloportálu s množstvom krásnych trás. Je teda v našej správe už 5 krajských portálov – TT, TN, NR, ZA a KE kraj a nás zaujíma či máte portály v malíčku a viete sa v nich orientovať. Zaujíma nás preto či viete koľko trás je momentálne k dispozícii na našich stránkach 🙂 Zasúťažiť si môžete o nové vydania máp Veľká Fatra a Malé Karpaty – Bradlo, knihu Turiec a Kremnicko z neba, tričko, niekoľko cyklodoplnkov a drobností.

Súťažná otázka: Koľko trás nájdete na jednotlivých cykloportáloch a koľko ich je spolu na všetkých?

(Trasy nemusíte rozdeľovať podľa druhu, stačí nám celková suma trás na každom z cykloportálov a celková suma trás. Napríklad: TT – X trás, TN – Y trás, … a SPOLU – X+Y+…= Z trás).

Odpovede môžete posielať do 1.3.2018 na office@cykloklub.sk, do predmetu správy napíšte: „Súťaž“.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.