Od dnes už je jazda na Sitno na bicykli po našej vyznačenej trase legálna. A to je veľmi super, pretože doteraz sa na Sitno na bicykli nesmelo, nakoľko je to 5. stupeň ochrany prírody. Za spoluprácu pri vyznačení tejto trasy by sme radi poďakovali Správa Chko Štiavnické Vrchy, LESY Slovenskej republiky a spoločnosti BS-Rent, ktorá pre vás vybudovala cyklostojany na trase.

A keď už sme sa sem z Piešťan vybrali, tak sme obnovili značenie cyklomagistrály, ktorá prepojí Kremnicu s Banskou Štiavnicou a Dudincami. Tiež sme obnovili krátku žltú trasu, ktorá vedie zo Svätého Antona do Žibritova. Obnovu značenia sa podarilo realizovať aj vďaka podpore Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.