Slovenský cykloklub je vo svojej podstate organizácia, ktorej primárnou činnosťou je značenie a obnova cykloturistických trás na Slovensku. Od svojho vzniku prešlo SCK mnohými zmenami a taktiež si vybudovalo svoju komunitu nadšencov s pozitívnym myslením a nohami na pedáloch. SCK okrem iného momentálne združuje pod sebou 15 regionálnych klubov a ústredie SCK Piešťany.

Zoznam klubov nájdete na našom webe, v záložke členský systém – kluby.

Členstvom v našom členskom systéme, či už sa rozhodnete pre individuálne členstvo pod ústredňou alebo sa registrujete v konkrétnom klube, podporíte myšlienku SCK a jej činnosť, t. j. cykloturistické značenie naprieč Slovenskom.

Pýtate sa, ako sa zaregistrovať a aké benefity budete môcť čerpať?

Registrácia je veľmi jednoduchá, stačí vyplniť prihlášku a zaslať nám ju na adresu: office@cykloklub.sk i spolu s fotografiou. Členské je možné uhradiť na účet: SK13 0200 0000 0013 7771 8455, kde do poznámky uvediete meno a priezvisko, aby sme platbu vedeli priradiť k prihláške.

Suma členského v roku 2021:

    10 € dospelý
    8 € dieťa, študent (do 26 rokov), dôchodca
    7 € rodina (osoba)

Nový platný preukaz s aktuálnou validačnou známkou bude zaslaný na vami uvedenú adresu.

Výhody, ktoré členstvom nadobudnete nájdete v bulletine alebo na našom webe.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.