Prvá augustová nedeľa sa Bratislava niesla v cyklistickom duchom, štartovalo totiž NAY Gran Fondo Bratislava a Segum Medio Fondo Bratislava.

Mohli ste nás stretnúť v cyklomestečku

7. augusta na parkovisku pri nákupnom centre Bory Mall v Bratislave odštartoval cyklomaratón a polmaratón Gran Fondo a Medio Fondo. Na štart sa spolu v oboch kategóriách postavilo viac ako 350 pretekárov.

Propozície ako i profil trate si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Slovenský cykloklub sa tohto podujatia zúčastnil ako inštitucionálny partner a taktiež mal svoje zázemie i v cyklomestečku, ktoré vzniklo pri nákupnom centre. Počas celého dňa panovala príjemná atmosféra, boli pripravené sprievodné aktivity ako tak pre dospelých, tak i pre deti. Pripravené boli aj detské preteky, či skákanie na trampolínach.

Prví pretekári začali prechádzať cieľovou rovinou niečo po dvoch hodinkách od oficiálneho štartu. Samozrejme, že prví boli pretekári z trate Medio Fondo (89 km), pretekári z Gran Fondo (130 km) začali prichádzať niečo po troch hodinách. Oficiálne výsledky pretekov si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Ponúkali sme informácie i MERCH Slovenského cykloklubu

V našom stánku si mohli návštevníci oddýchnuť na tulivakoch, poinformovať sa o cykloturistických trasách na Slovensku, či podporiť značenie kúpou produktov z nášho merchu.

Sme veľmi radi, že sa pri nás zastavovali ľudia, porozprávali sa a rovnako nás i podporili. Predstavili sme i rôzne novinky z nášho merchu ako cyklo-tričká alebo malý Slovník cykloturistického značenia. V priebehu nasledujúcich dní budeme pracovať i na vylepšení existujúceho e-shopu na našej stránke www.cykloklub.sk, kde spomínané novinky predstavíme verejnosti.

Veľmi nás teší, že sme mohli byť súčasťou tohto podujatia a organizátorom prajeme veľa síl do ďalších ročníkov.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.