Srdečne vám želáme krásne Vianoce, predovšetkým veľa zdravia šťastia a rodinnej pohody.

Koniec roka je vždy príležitosťou sa obzrieť vzad a poďakovať za podporu všetkým, ktorí pri nás počas celého roka stáli. A tak ďakujeme za podporu a pomoc našim partnerom, klubom SCK, členom a všetkým, ktorí prispeli k realizovaniu úspešných projektov v roku 2021 a že ich nebolo teda málo.

V roku 2021 sa nám podarilo v spolupráci s našimi značkármi a donormi obnoviť stovky kilometrov cykloturistických trás, vyznačiť desiatky kilometrov nových úsekov, osadiť stovky cykloturistických smerovníkoch a o tabuľkách a smerovkách ani nehovoríme. Každý projekt nás posúva vpred a zdokonaľuje v tom, čo robíme. A to, čo robíme, robíme pre vás. Budovali sme cykloturistickú infraštruktúru a celkovo prispievali k rozvoju cykloturistiky na Slovensku.

Do Nového roka 2022 vám prajeme, aby bol plný zmien a úspechu. Pevne veríme, že v novom roku sa budeme môcť i viac stretávať a uvidíme sa na nami pripravovaných akciách.

Váš tím SCK!


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.