V tohtoročnej cyklistickej sezóne sa cyklisti môžu tešiť novému cykloservisnému stojanu. Nový cykloservisný stojan bol osadený vďaka vytvorenej spolupráci občianskeho združenia Slovenský cykloklub so značkou Land Rover a pobočkou Autoštýl v Trenčíne.

Kde ho nájdeš?

Cykloservisný stojan je osadený pri vybudovanom cyklochodníku na 002 – Vážskej cyklomagistrále v Trenčíne v lokalite Urbárska Sihoť – záhradkárska oblasť. Bol umiestnený pri už existujúcom odpočívadle, ktoré bolo vybudoval Trenčianska župa.

Načo slúži cykloservisný stojan?

Cykloservisný stojan slúži cykloturistom ako technická pomoc v prípade potreby, aby si sami zvládli opraviť menšie poruchy na bicykli pohodlne a priamo na mieste. Je vybavený náradím na základnú opravu bicykla, ktoré je skryté vo vnútornej časti ako a držiakom na bicykel pre lepšiu manipuláciu a ľahšiu opravu. Zabudovaná hustilka v kovovom ochrannom obale pomôže pri bežnom dofúkaní kolies, či opravy defektu. Pomocou náradia si vie cyklista opraviť menšie nedostatky, ako napríklad utiahnutie pedálov, bŕzd, kolesa, či detskej sedačky.

Veríme, že nový cykloservisný stojan bude v trenčianskom kraji spoľahlivo a dlhodobo slúžiť všetkým, ktorí na svojich cyklopotulkách budú potrebovať jeho pomoc.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.