PROGRAM: PODPOR CYKLOTURISTIKU VO SVOJOM OKOLÍ

Chcel by si sa podieľať na tvorbe cykloturistickej infraštruktúry vo svojom okolí? Vieš o zaujímavej trase, ktorú by si chcel podporiť a pomôcť tak s jej vyznačením?

Primárne je tento program zameraný na firmy a organizácie, ktoré chcú docieliť svojou mimo-firemnou činnosťou rozvoj v oblasti cykloturistiky na Slovensku. Špecifikuj nám oblasť, v ktorej by sa mal projekt realizovať, prezraď nám, koľko by si do projektu chcel investovať a my sa už o ostatné postaráme.

Zaobstaráme:

Čo získaš, ak by si sa rozhodol zafinancovať niektorú z trás v tvojom okolí?

Pýtate sa, čo by to Vás, prípadne Váš podnik stálo? Skúste sa pozrieť na to, čo všetko by Vám to prinieslo  Ponúkame možnosť budovania firemného PR na dôležitej a verejno-prospešnej činnosti, propagáciu v mieste Vašej činnosti a propagáciu prostredníctvom našich portálov a členskej základne naprieč Slovenskom.
V prípade Vášho vážneho záujmu Vám zašleme na mieru spracovanú cenovú kalkuláciu.

mtbiker.sk      cs      garmin     Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.