Už 19. 8. – 22. 8. 2021 sa uskutoční 19. ročník Národného zrazu cykloturistov. Program bude bohatý nielen na cykloturistiku, ale i na kultúrne vyžitie.

Kde, kedy, ako?

19. Národný zraz cykloturistov sa v tomto roku uskutoční v spolupráci s SCK Stará Turá v Starej Myjave a v okolí. Počas trojdňovej aktívnej „bikovačky“ navštívime najväčšie lákadlá myjavských kopaníc – Mohylu M. R. Štefánika na Bradle, Múzeum M. R. Štefánika v Košariskách, Veľkú Javorinu, rozhľadňu Poľana, či rekreačné zariadenie Dubník. Počas dňa sa nestratíme vďaka sprievodcom z SCK Stará Turá.

Program bude naozaj pestrý. Po výdatnej bicyklovačke sme si na piatok pre vás pripravili diskotéku pod holým nebom spojenú s diskotékou, grilovačkou a koštovkou remeselných pív a liehovín z Turanského remeselného pivovaru. Sobotný večer bude o niečo kľudnejší, čakajú vás zaujímavé prednášky z oblasti cykloturistiky, naše pozvanie prijal i národný cyklokoordinátor, pán Peter Kľučka.

Podrobný program a propozície denných trás nájdete v bulletine:

  • na prelistovanie: TU,

Kde vás ubytujeme?

Ubytovanie je zabezpečené v 3-9 miestnych chatkách v areáli rekreačného zariadenia PT Javorinka Stará Myjava. K dispozícii máme celý areál zariadenia i spolu so spoločenskou miestnosťou, kde budú podávané raňajky a večere.

Každá chatka je vybavená vlastným sociálnych zariadením, kuchynkou a malým balkónikom. Chatky majú rozdelené samostatné izby pre 2 -5 osôb, podľa chatky. Všetky informácie ohľadom ubytovania nájdete priamo na stránke zariadenia. Prihlásenie na ubytovanie rieši Slovenský cykloklub.

Čo dobrého vám „navaríme?“

O stravovanie sa nám postará lokálna reštaurácia TOBB. Stravovanie bude zabezpečené formou polpenzie, konkrétne raňajkami a večerami formou švédskych stolov. V prípade požiadavky na špeciálnu stravu vieme i v tomto vyhovieť.

V piatok je nachystaná pravá kopaničiarska opekačka a grilovačka o ktorú sa postaráme v spolupráci s Turanským pivovarom. Okrem výborného jedla bude k dispozícií i čapované remeselné pivo, či niečo ostrejšie pre mlsné jazýčky 🙂

A koľko to bude celé stáť?

Cena pobytu sa skladá s troch položiek:

  • ubytovanie – 49€,
  • strava – 51€,
  • registračný balíček – 20€ pre členov SCK / 25€ pre nečlenov

Cena pobytu s registračným balíčkom, so stravou a ubytovaním na celé trvanie zrazu predstavuje sumu 120€ pre členov SCK / 125€ pre nečlenov SCK.

Prihlasovanie účastníkov rieši ústredie SCK: office@cykloklub.sk, +421910 645 443, kontaktná osoba: Lucia Bagová.

  • Elektronická prihláška: TU.
  • Prihláška na stiahnutie: TU.

Platbu je potrebné uhradiť na číslo účtu IBAN: SK13 0200 0000 0013 7771 8455 , do poznámky prosím uveďte meno a priezvisko, aby sme platbu vedeli priradiť.

Za podporu ďakujeme našim partnerom, ktorí sa rozhodli toto podujatie s dlhoročnou tradíciou podporiť.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.