Slovenský cykloklub Ďumbier Brezno pozýva na tradičný rodinný cyklovýlet Bicyklom ku koníkom. Akcia sa uskutoční 11. 6. 2023. Naplánovaný je celodenný program.

Dôležité informácie, ktoré by si si mal zapísať:

  • Spoločné stretnutie účastníkov: 8:45 vo Valaskej na námestí,
  • Prezentácia účastníkov: 9:00 – 9:30 v mieste stretnutia,
  • Odchod na cyklovýlet: 9:30

Akcia je vhodná pre deti od 0 rokov do nekonečna v sprievode rodičov, starých rodičov, tetiek, či ujkov, susediek či susedov. Ďumbieráci vo svojom kruhu radi privítajú všetkých, ktorí majú radi bicykel, dobrú spoločnosť a v tomto prípade, majú radi kone.

Celková dĺžka plánovanej trasy je približne 55 km: Valaská – Hronec – Sv. Ján – Kamenistá dolina – Hrončok – Sihla a späť. Program je jasný, na Sihle si zajazdíme na koníkoch, zastrieľame zo vzduchovky a ak budeš mať chuť a unesieš špekačku vo svojom ruksaku, bude tu možnosť i opečenia na ohníku. Občerstvenie na trati nebude zabezpečené, preto si spravte do ruksakov poriadne zásoby, aby ste mali čo vymieňať s priateľmi. Malá občestrvovačka vás však bude čakať pri vodnom diele Hrončok.

Ocenený bude najmladší i najstarší účastník zájazdu a na svoje si príde i najpočetnejšia rodinka. Počas akcie bude zabezpečené aj sprievodné vozidlo, ktoré môžete využiť na presun ťažšej batožiny alebo unaveného malého účastníka akcie.

Viac informácii sa dozviete v diskusii vo FB udalosti.

! Na akcii je povinná prilba !


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.