Farba: zelená
Evidenčné číslo: 5325
Dĺžka (km): 7,8 km
Prevýšenie: 90/240 m (pozor uvádza sa smere popisu trasy)
Náročnosť / Určenie: REKREA (ľahké) - MTB TRASY
Povrch: asfalt, spevnená cesta, lesná cesta

Charakteristika: Miestna cykloturistická trasa spájajúca dve modré cykloturistické trasy. Takisto vytvára možnosti okruhovania trás v danej oblasti.

Popis: Trasa začína v lokalite Podlipovec neďaleko obce Priepasné na križovatke s modrou cykloturistickou trasou č. 2202 – Brezová pod Bradlom – Chvojnica – Baťov kanál. Na začiatku nás čaká mierne stúpanie lesom, ktoré nás privedie k odpočívadlu na križovatke viacerých lesných ciest.

Ďalej pokračuje po asfaltovej ceste až nad obec Podkylava, kde si môžeme vychutnať krásne výhľady na kopaničiarsky kraj a odpočinúť si v odpočívadle a dozvedieť sa niečo nové na náučnom paneli. Z tohto miesta sa už príjemným zjazdom trasa dostáva do Podkylavy, kde končí pri Agropenzióne Adam na križovatke s modrou cykloturistickou trasou č. 2302 – Hrachovište – Brezová pod Bradlom – Jablonica – Plavecký Peter.
https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.