REBRÍČEK PARTNEROV

Buduj s nami cyklotrasy a staň sa diamantovým sponzorom cykloturistického značenia na Slovensku.

Slovenský cykloklub je od svojho vzniku viaczdrojovo financovanou organizáciu a jeho ročný rozpočet sa skladá zhruba z 8-10 hlavných zdrojov, ako napríklad Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu, samosprávne kraje, europrojekty, súkromní donori...
Podporiť našu organizáciu, naše regionálne kluby či rozvoj cykloturistiky a samotné značenie cykloturistických však môžete i VY. Viete nás podporiť finančne, materiálne či hoc aj prácou. Prispejte finančne a staňte sa našim patrónom.

Pýtate sa akou formou by ste vedeli podporiť cykloturistické značenie na Slovensku práve vy? Pre inšpiráciu prikladáme kategórie partnerstiev a balíčkov, z ktorým máte možnosť výberu. Vaša podpora nemusí byť iba finančná, ale i materiálna, či formou práce.

***** Diamantový partner – podpora v hodnote nad 1 000 €

Na oplátku by partner získal:

**** Platinový partner – podpora v hodnote 500 – 999 €

Na oplátku by partner získal:

*** Zlatý partner – podpora v hodnote 100 - 499 €

** Strieborný partner – podpora v hodnote 50 - 99 €

* Bronzový partner – podpora v hodnote do 49 €

Každé partnerstvo, sponzorskú pomoc posudzujeme individuálne a podmienky protihodnoty nastavujeme na mieru pre každého nášho donora.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na kontakte office@cykloklub.sk. V prípade, že by ste mali záujem o podporu konkrétnej lokality/trasy, prezrite si náš program: Podpor cykloturistiku vo svojom okolí.

mtbiker.sk      cs      garmin     Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.