Farba: žltá
Evidenčné číslo: 8357
Dĺžka (km): 2,3 km
Prevýšenie: 71/123 m (pozor uvádza sa smere popisu trasy)
Náročnosť / Určenie: REKREA (ľahké) - MTB TRASY
Povrch: asfalt, spevnená cesta, poľná cesta

Popis: Krátka cykloturistická spojka z obce Horné Srnie k Ranchu 13 po novovybudovanom cyklochodníku.

Charakteristika: Žltá cykloturistická značka začína ako odbočka z významnej regionálnej trasy N5301 – Po stopách histórie, v centre obce Horné Srnie. Trasa prechádza obcou, kde dávajte pozor pri prechode jednosmernými uličkami. Žlté „C“ vás dovedie až k začiatku vybudovaného cyklochodníka, ten stúpa ponad obec, pričom sa vám budú otvárať veľmi pekné panoramatické výhľady.

Cyklochodník aktuálne končí na hranici s k. ú. Mesta Nemšová, v budúcnosti je možnosť, že by sa dobudoval až k spomínanému Ranchu 13. Trasa však nekončí, čaká vás zjazd k Ranchu, kde trasa končí. Vy však môžete nasledovať smer obrázkových smeroviek a navštíviť buď rozhľadňu Jelenec alebo zámoček Antostál.
https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.